واحد جذب کمکهای مردمی موکب حضرت زهرا سلام الله علیها با حضور در هیئتهای مذهبی و مراسم به معرفی فعالیتهای موکب می پردازد. این واحد با هماهنگی مدیران هیئات و روضه ها و مراسم در این روزها به توزیع آگهی، سخنرانی و تشریح برنامه ها و گزارشات فعالیتهای موکب در کربلا می پردازد. این معرفی و شناخت از عملکرد خادمان و نحوه صرف کمکها و نذورات در زمان اربعین جو اعتماد را برای زوار و بانیان ایجاد می کند. قابل ذکر است این خادمان که از افراد شناخته شده و چهره های معتمد انتخاب شده اند به لباس مخصوص خادمی موکب همراه با بنر و جعبه کمکها و کارتخوان موکب مجهزند و همواره با حضور خود در تجمهات مذهبی با استقبال و همراهی بسیار خوبی از طرف مردم روبرو شده اند.

در اینجا ضمن تشکر از خادمان فعال در این واحد که با تلاش در این ایام نذورات مردمی را به محل مصرف آن در کربلای معلی می رسانند از همه بانیان در این کار عظیم تشکر ویژه داریم. انشا الله همه از تاییدات امام عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف بهره مند باشند.

 

۲ دیدگاه ها

  • Szpiegowskie telefonu – Ukryta aplikacja śledząca, która rejestruje lokalizację, SMS-y, dźwięk rozmów, WhatsApp, Facebook, zdjęcie, kamerę, aktywność w Internecie. Najlepsze do kontroli rodzicielskiej i monitorowania pracowników. Szpiegowskie Telefonu za Darmo – Oprogramowanie Monitorujące Online.

  • Najlepsza aplikacja do kontroli rodzicielskiej, aby chronić swoje dzieci – potajemnie tajny monitor GPS, SMS-y, połączenia, WhatsApp, Facebook, lokalizacja. Możesz zdalnie monitorować aktywność telefonu komórkowego po pobraniu i zainstalowaniu apk na telefonie docelowym.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *