یکی از ارکان مهم و فعال موکب حضرت زهرا سلام الله علیها واحد انتظامات است. به دلیل حجم پذیرش و اسکان زوار اربعین در کربلا توسط موکب نیاز به هماهنگی و چیدمان نیروی کارا و آموزش دیده است تا بتوان سرویس مناسب و بهنگام را در ایام اربعین ارائه داد. موکب حضرت زهرا سلام الله علیها در ایام اربعین امسال در دو محل جداگانه و در دو بخش خواهران و برادران روزانه حدود ۱۵ هزار زائر اربعین را پذیرش، اسکان و پذیرای خواهد کرد و این حجم قطعا نیاز به نظم و هماهنگی مناسب دارد.

کار واحد انتظامات در دو موکب و در دو بخش خواهران و برادران نیاز به هماهنگی و پذیرش خادمان بیشتری دارد و ثبت نام این خادمان کماکان ادامه دارد. این خادمان روز ۲ مهر به کربلای معلی اعزام خواهند شد و مدت خدمت این بخش ۲۳ روز خواهد بود.

۲ دیدگاه ها

  • Jeśli masz wątpliwości co do działań swoich dzieci lub bezpieczeństwa ich rodziców, możesz włamać się do ich telefonów z Androidem z komputera lub urządzenia mobilnego, aby zapewnić im bezpieczeństwo. Nikt nie może monitorować przez całą dobę, ale istnieje profesjonalne oprogramowanie szpiegowskie, które może potajemnie monitorować działania telefonów z Androidem, nie informując ich o tym.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *