تا این تاریخ بیش از ۳۰۰ نفر از خادمان موکب حضرت زهرا سلام الله علیها فرم ثبت نام تکمیل کرده و مدارک خود را تحویل داده اند. این خادمان در توانمندی های مختلف و با قبول تعهد در تخصص های لازم برای خدمت در مدت ۲۵ روز خدمت در کربلای معلی اعلام آمادگی کرده اند. امروز جمعه ۱۵ شهریور با فراخوان این دسته از عزیزان و با حضور مسئولین قسمتهای موکب حضرت زهرا سلام الله علیها به ارزیابی و هماهنگی این خادمان رسیدگی شد. مدیران بخش های فنی ، پذیرش و اسکان، بهداشت ایمنی و پزشکی، فرهنگی و فضای مجازی، جذب کمکهای مردمی و تدارکات و آشپزخانه ضمن آشنایی اولیه به ارزیابی این بخش از خادمان ثبت نام شده پرداختند.

جناب آقای موسوی مدیر موکب در ابتدا با تشریح برنامه ها در سال جاری ، برنامه های موکب در کربلای معلی را توضیح دادند. ایشان در بخشی از سخنان خود فرمودند : امسال پیش بینی ظرفیت حدود ۷۰۰ خادم را در دو بخش خواهران و برادران داریم که در گروه اول تاریخ ۲ مهرماه حدود ۱۳۲ نفر از این خادمان در غالب گروه فنی و نماینده همه قسمتهای موکب به کربلا اعزام خواهند شد.

ثبت نام خادمان در موکب حضرت زهرا سلام الله در همه بخش های مورد نیاز کماکان ادامه دارد. علاقه مندان به ثبت نام می توانند به ادرس موکب مراجعه و ضمن تکمیل فرمهای ثبت نام مدارک مورد نیاز را تحویل داده در این حرکت عظیم همراه شوند. جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه ثبت نام خادمان مراجعه نمایید.

۲ دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید