با همت و هماهنگی واحد پذیرش و همکاری واحد فضای مجازی موکب حضرت زهرا سلام الله علیها به بروزترین امکانات ثبت نام و پذیرش صدور کارت برای زائران مجهز شد. با طراحی و تولید کارتهای PVC جدید مجهز به حافظه و تراشه های مغناظیسی و تهیه امکانات لازم، برای همه زوار مهمان در موکب حضرت زهرا (س) کارت ورود هوشمند صادر می شود. شناسایی و کنترل و در نهایت امنیت یکی از ضروریات زمان اربعین است و همه عزیزان علاوه بر همکاری در این زمینه بایستی هوشیاری لازم را برای ایام حساس اربعین داشته باشند. به دلیل ازدحام جمعیت و ظرفیت بسیار بالای موکب حضرت زهرا سلام الله علیها و نزدیکی موکب به حرمین شرفین، بایستی همه در این کار همیار برادران خادم خود در بخشهای انتظامات موکب باشند و احساس این وظیفه برای همه جزء واجبات این سفر است.

  • به همه زوار محترم اربعین توصیه می شود با داشتن صبر و حوصله با خادمان خود در این امر همکاری لازم را داشته باشند.
  • این کارتها برای شناسایی و کنترل ورود و خروج زوار ساکن در موکب صادر می شود و بایستی همواره آنرا به همراه داشته باشند.
  • این کارتها از اموال موکب و هیئت حضرت زهرا سلام الله علیهاست و با هزینه های بالا تهیه شده و مفقود شدن آن موکب را دچار مشکل و زائر را مشمول پرداخت جریمه خواهد کرد.
  • زائران در بدو ثبت نام بایستی گذرنامه خود را به واحد پذیرش تحویل داده و در موقع ترک موکب با عودت کارت مجددا گذرنامه خود را پس بگیرند.

خداوند از بانیان و خادمان به لطف خود قبول فرماید

۳۱ دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *